Ödeme İşlemleri

Sitemizden yaptığınız alışverişler için 2 türlü ödeme imkanına sahipsiniz. Bunlardan ilki ve en kolay olanı, kredi kartınızla gerekli bilgileri girip online olarak yapabildiğiniz ödemedir. İkinci seçeneğiniz ise, havale veya eft ile ödemedir. Bu yolu kullanarak ödeme yapmak istediğinizde, info@jellyberryshoes.com adresimize bilgilendirme maili attığınız takdirde siparişleriniz daha hızlı olarak işleme alınacaktır. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, ödemenizin 2 iş günü içerisinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu süre zarfında siparişiniz de ki ürünler sizin için ayrılmaktadır, fakat ödemesi gerçekleşmeyen siparişler bu süre sonunda iptal edilecektir. Hem müşterilerimizin hem de firmamızın mağduriyetini önlemek için, havale veya EFT si banka hesaplarımıza geçmeden sevkiyat yapılmayacaktır.

İade İşlemleri

jellyberryshoes.com üyelerine ve müşterilerine koşulsuz iade garantisi sunmaktadır.

Ürünü iade amaçlı geri göndermeden önce size daha iyi hizmet verebilmemizi sağlamak için info@jellyberryshoes.com adresine sipariş numaranızı ve ürünümüzü neden iade ettiğinizi belirten bir e-mail atmanızı rica ederiz.

Ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 8 iş günü içerisinde yapmış oldunuz başvurular müşteri hizmetlerimiz tarafından değerlendirilecektir. Lütfen ürünü orjinal paketi ve tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak adresimize gönderiniz. Bu işlemler sonrasında iade talebinizin kabulü durumunda ürün tutarının iadesi en geç 7 iş günü içerisinden kartınıza yapılacaktır